تاراز مارکت ایده برگزیده کانون خلاقیت و شکوفایی دانشگاه صنعتی همدان

در شروع هر ترم اساتید برای هر درس کتابی را معرفی می کنند و دانشجویان به تکاپو می افتد تا کتاب های مورد نظر خود را خریداری کنند.اکثر دانشجویان به دنبال کتاب های دست دوم می روند و قصد دارند با هزینه کمتری کتاب خود را تهیه نمایند و بعد از اتمام ترم و گذراندن درس کتاب خود را به فروش برسانند.

تاراز مارکت با جمع آوری منابع کتاب های مختلف اقدام به قرار دادن کتاب های افراد مختلف در خود می کند و کاربران می توانند کتاب ها را در هر شهری که هستند با توجه به شهر فروشنده کتاب انتخاب کنند و از طریق تماس با فروشنده اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

تاراز مارکت با ایده ای که مطرح کرد توانست قیمت خرید کتاب های دست دوم توسط دانشجویان را کاهش و قیمت کتاب هایی که دانشجویان قصد فروش آنها را دارند افزایش دهد.و با این ایده توانست به قدرت خرید دانشجویان کمک شایانی کند.و همچنین به صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران اهمیت ویژه ای داده شده است.

خدمات سایت تاراز مارکت

1

فروش کتاب های دست دوم دانشگاهی

تاراز مارکت با جمع آوری منابع درسی همه رشته ها این فرصت را فراهم نموده است تا شما دانشجویان به راحتی و در کمترین زمان و با پرداخت پول کمتری نسبت به کتاب فروشی های سطح شهر و سایر سایت ها ، کتاب های مد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب کرده و سفارش دهید.
2

خرید کتاب های دست دوم شما

وب سایت تاراز مارکت فرصت استثنایی را در اختیار شما قرار داده است.شما میتوانید کتاب های دست دومی را که قصد فروششان را دارید در سایت تاراز مارکت قرار دهید و کتاب های دست دوم خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین وقت توسط تاراز مارکت با قیمت بسیار مناسبی به فروش برسانید.کافیست مشخصات کتاب خود را در سایت قرار دهید تا کتاب شما به فروش برسد و هنگام دریافت کتاب از شما ، پول آن به حساب شما واریز گردد.
3

خرید و فروش کتاب های کنکوری

سایت تاراز مارکت منابع بسیار زیادی از کتاب های کنکوری همه انتشارات برای همه رشته ها را در اختیار دارد.و شما میتوانید کتاب های مورد نظر خود را انتخاب کرده و از سایت خریداری کنید تا در کوتاهترین زمان در اختیار شما قرار گیرند.
4

امکان دانلود نرم افزار ها و مقالات مربوط به همه رشته ها

تاراز مارکت با توجه به نیاز های هر رشته سعی کرده است تا بهترین و پرکاربرد ترین نرم افزار ها و مقالات مربوط به رشته شمار را در خود جای دهد و شما می توانید به صورت رایگان دانلودکنید.
5

تحویل سریع کتاب ها

بعد از خرید کتاب های مد نظر خود ، تاراز مارکت در سریع ترین زمان کتاب ها را به دست شما می رساند و شما میتوانید سفارش خود را دریافت نمایید.
شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل تاراز مارکت را دانلود نمایید.
دانلود کاتالوگ تاراز مارکت